Antoni Klimek bardzo blisko Widzewa Łódź

Antoni Klimek bardzo blisko Widzewa Łódź

Antoni Klimek, pogromca Widzewa Łódź, przebywa na testach w… Widzewie Łódź. Klub reprezentanta PKO Ekstraklasy poinformował właśnie o testach medycznych zawodnika.

 

 

20-letni pomocnik, który swoje pierwsze futbolowe kroki stawiał w Starcie Namysłów, barwy Odry Opole zaczął przywdziewać w sezonie 2020/2021 i najpierw grał w drużynie rezerw. Debiut na boiskach Fortuna 1. Ligi przyszedł dokładnie dwa lata temu.

 

13 czerwca 2021 Klimek wszedł na plac gry w 87 minucie meczu przeciwko – a jakże(!) – Widzewowi Łódź. Później bardzo często występował na boiskach zaplecza ekstraklasy i w swoim CV dokumentuje już 36 takich spotkań. Zdobył w nich dwa gole.

 

Pierwsze z tych trafień było wyjątkowe. Jego złotą bramkę w “mieście włókniarzy” pamiętają do dziś. Zresztą, co my będziemy gadać…

 

Klimek do wzięcie jest za “free”, bowiem 30 czerwca kończy mu się kontrakt przy Oleskiej 51. Oczywiście OKS liczyć może na wpływy z tytułu ekwiwalentu za wyszkolenie zawodnika. Widzew podpisanie kontraktu ogłosić ma lada godzina.