Być jak Panda, Panda Racing Team! Atomowe otwarcie sezonu klubu ze Strzelec Opolskich

Być jak Panda, Panda Racing Team! Atomowe otwarcie sezonu klubu ze Strzelec Opolskich

W Nieradzie odbyła się I Runda Pucharu Śląska i Opolszczyzny 2023. Nie lada wyczynu dokonali na tej imprezie motocykliści crossowi Stowarzyszenia Motorowego Panda Racing Team. Specjaliści od enduro ze Strzelec Opolskich, na otwarcie sezonu przywalili od razu z tak zwanej “grubej rury”, może być wydechowej.

 

– Chcemy i możemy więcej! Kreuje się w naszym klubie dobra paka. Jest chęć walki, zwycięstwa, wspierania i zdobywania cennych punktów klubowych – napisali na swoim Facebook-u “Pandziarze”. Skromnisie. Po niedzielnych zawodach strzelczanie wypracowali sobie od razu 200-punktową przewagę w klasyfikacji generalnej!

 

Wszystkie wyniki odnaleźć można na specjalnej stronie wydarzenia: https://tiny.pl/w88kk. W tym miejscu przytoczymy te około podiów turnieju. W “Klasie Junior 85” najlepszy z możliwych prezent na urodziny zrobił sobie Marcel Krancioch, który zdeklasował rywali i stanął na najwyższym stopniu podium.

 

Franciszek Harazin był drugi w “Klasie 65” oraz czwarty w wymienionej wyżej “85”, zaś Krzysztof Stegienko zajął trzeci plac w “Kasie S1”. Tuż za szczebelkami dekoracji znaleźli się Oliver Krancioch Klasa Junior 21″ oraz Adam Kucal także w “S1”.

 

– Dzięki wszystkim za doping, pomoc i te krzyki na trasie – tak ma być – podsumował swe występy SM Panda. Na trasach nas nie było, więc także oddaliśmy okrzyk, nieśmiało w tytule. Niech się kręci i do zobaczenia.