Korekta w kadrze Uni Opole. Reprezentantka Argentyny dołączyła do drużyny

Korekta w kadrze Uni Opole. Reprezentantka Argentyny dołączyła do drużyny

Władze Uni Opole zareagowały błyskawicznie. Z powodów osobistych swoją siatkarską karierę postanowiła zakończyć 22-letnia Natalia Sławińska. W nowym sezonie liczba zawodniczek występujących na pozycji przyjmującej będzie się jednak zgadzać. Do zespołu dołączyła Argentynka Felicitas Barebero.

 

Urodzona w 2005 roku i mierząca 188 cm wzrostu siatkarka, to młodzieżowa reprezentantka swojego kraju, uczestniczka mistrzostw świata kobiet U-19, które w sierpniu odbyły się w Chorwacji i na Węgrzech. Felicitas należała do najskuteczniejszych siatkarek swojej drużyny. W ojczyźnie reprezentowała barwy Olimpo Voley z Bahía Blanca.

 

 

Wilczyce z Opole oczekują już tylko na przybycie nowej zawodniczki do watahy, gdyż kilkadziesiąt godzin wcześniej została już oficjalnie zaprezentowana.

 

 

 

Podopieczne Nicoli Vettorioego szlifują formę i regulują gaz przed startem nowego sezonu. Po wygranym 3:1 sparingu z Pałacem Bydgoszcz, opolanki już 23 września. zmierzą się w Oleśnie z SK UP Ołomuniec. Start Tauron Ligi dla Uni rozpocznie się 10 października.

 

Czytaj także:

 

Można uczyć się nowej Uni. Wychowanka klubu i nowy szkoleniowiec domknęli kadrę