Nie ma rady na bakcyla. Waldemar Sobota dalej w Dremanie Futsal

Nie ma rady na bakcyla. Waldemar Sobota dalej w Dremanie Futsal

– Zatrzymanie Waldka był naszym priorytetem. To ulubieniec kibiców – mówi prezes Dremana Futsal Opole Komprachcice, Karol Jurkiewicz. Klub naszego rodzynka w polskiej futsalekstraklasie zabukował właśnie Waldemara Sobotę na następny sezon.    

 

 

Transfer zawodnika, który pierwsze papiery z klubem spisał 8 miesięcy temu, postrzegany był często jako niezły strzał marketingowy. Jak przekonuje klub – popularny “Waldi” złapał futsalowego bakcyla i umowę na kolejny rok. 36-letni reprezentant Polski w klasycznej odmianie futbolu, w “Tygrysich” barwach wystąpił w 18 spotkaniach i zdobył 7 goli.

 

O letnich ruchach transferowych w ekipie nowego trenera Toniego Corredery informowaliśmy niecałe dwa tygodnie temu.

 

“Rozbójnik” w kadrze Dremana Futsal

 

 

W tak zwanym międzyczasie z opolskim klubem związał się dodatkowo Sebastian Szadurski, kolejny po Marku Bugańskim futsalista Piasta Gliwice. 25-letni rozgrywający ma więc w swoim CV tytuł mistrza Polski oraz dwa razy miejsce trzecie rozgrywek krajowej elity.

 

 

Kolejną dobrą wiadomością dla fanów Dremana jest fakt przedłużenia kontraktu z Wadimem Iwanowem. 37-latek z Ukrainy jest już pełnoprawną ikoną ostatnich dokonań Dremana Futsal. Barwy klubu reprezentował już 84 razy i strzelił 30 goli. Sezon 2023/2024 będzie jego czwartym z rzędu w Opolu – Komprachcicach.