O zdrowym podejściu do życia „Alitness” wie wszystko! Poznajcie Alinę Matuszek z Opola

O zdrowym podejściu do życia „Alitness” wie wszystko! Poznajcie Alinę Matuszek z Opola

Idealnie wyrzeźbiona sylwetka i ogromne zaplecze merytoryczne w zakresie zdrowego żywienia – to najkrótsza i zarazem najbardziej trafiona trafiona recenzja zawodowej aktywności 29-latki z Opola. „Alitness” tylko na Instagramie zgromadziła ponad 75 tysięcy obserwujących.

 

Śledząc efekty treningowe Aliny Matuszek łatwo dojść do wniosku, że jest najlepszą reklamą tworzonych przez siebie planów żywieniowych oraz ćwiczeń fizycznych. Kilkadziesiąt przepisów pozwalających stworzyć własny jadłospis a także harmonogramy ćwiczeń wsparte materiałami wideo składa się na projekt #GetFit.

 

– Nie są to dwugodzinne zabójcze treningi, które powodują stres psychiczny i brak chęci ich wykonywania. Dzięki temu, że plan jest urozmaicony, będziesz wręcz czekała na kolejny trening, który na 100% przyniesie Ci ogromne poczucie satysfakcji. Najzwyczajniej plan został ułożony tak by czerpać przyjemność zarówno zarówno z niego jak i z efektów, które przynosi – wyjaśnia „Alitness” na swojej stronie internetowej.

 

 

Alina regularnie zamieszcza też pojedyncze porady treningowe na swoim profilu. Często takie, które pozwalają realizować ćwiczenia bez specjalistycznego sprzętu. To na przykład gotowa recepta na nogi i pośladki.

 

Fani „Alitness” mogą też śledzić turystyczną aktywność trenerki. Podróże, co podkreśla, są jej dużą pasją.