Opolscy sędziowie mają sponsora tytularnego

Opolscy sędziowie mają sponsora tytularnego

Kolegium Sędziów Opolskiego Związku Piłki Nożnej pochwaliło się nowym – tytularnym sponsorem. Naszych arbitrów wspierać będzie firma o międzynarodowym zasięgu, która działa w branży meblarsko-tapicerskiej – Licon International.

 

 

Licon ze sportem jest za pan brat. Przedsiębiorstwo wspiera Odrę, Gwardię i Unię Opole oraz opolskich kolarzy i pływaków. Na czym to wykonanie umowy ma polegać?  – W jej ramach zakupimy sprzęt sędziowski. Logotyp sponsora będzie widoczny na koszulkach sędziowskich oraz na strojach rozgrzewkowych. Licon będzie także sponsorem kadr sędziowskich, które szkolimy – tłumaczy przewodniczący KS OZPN, Tomasz Wąsiak.

 

Jesteśmy jednym z nielicznych wojewódzkich związków sędziowskich w Polsce, który posiadał będzie sponsora tytularnego. W ligach europejskich to nic nowego i taki partner widnieje na koszulkach arbitrów w La Liga czy Bundeslidze. Zawarta umowa jest dla nas bardzo korzystna, gdyż sędzia o swój ubiór musi zadbać sam, to znaczy ponieść koszty jego zakupu – precyzuje.

 

Opolskich sprawiedliwych z Liconem na plecach wypatrywać można już od najbliższego sezonu 2023/2024. Od 4 ligi w dół. Umowa powinna być kontynuowana także w latach następnych.