Przejechał 1200 kilometrów dla chorej córki! Zbiórka zakończona sukcesem!

Przejechał 1200 kilometrów dla chorej córki! Zbiórka zakończona sukcesem!

Maciej Cieślak z Praszki pokonał dystans z Baraniej Góry aż do Gdańska. Pomysł na taką wyprawę rowerową narodził się w związku ze zbiórką pieniędzy. Środków na leczenie potrzebowała jego 6-letnia córka Zosia.

 

– Kolejna zbiórka oznacza, że nasze trudności wciąż trwają. Jest też jednak inny sygnał – dostrzegamy ogromne efekty rehabilitacji! To właśnie one nie pozwalają nam się zatrzymać! Musimy iść cały czas do przodu, aby wzmacniać sprawność naszego dziecka – napisali rodzice Zosi we wprowadzeniu do kolejnej zbiórki pieniędzy na leczenie dziecka.

 

Zosia ma porażoną prawą stronę ciała, niedowład prawej ręki oraz nogi, a także dużą spastykę.

 

Odpowiednie leczenie, suplementacja, dieta, rehabilitacja, zajęcia z logopedą i wiele innych metod dają niesamowite rezultaty. – W przyszłym roku chcielibyśmy wyjechać na dwutygodniowe turnusy rehabilitacyjne połączone z mikropolaryzacją, czyli elektrostymulacją mózgu – podkreślali rodzice.

 

Rowerowa wyprawa taty Zosi była formą promocji zbiórki pieniędzy. I przyniosła pełen sukces gdyż zebranych zostało ponad 100% potrzebnej sumy – łącznie ponad 37 tysięcy złotych.