Startuje PlusLiga. Stal z mistrzem Polski, ZAKSA z… prezentem dla kibiców

Startuje PlusLiga. Stal z mistrzem Polski, ZAKSA z… prezentem dla kibiców

Rozpoczyna się nowa kampania w PlusLidze. Spotkania PSG Stali Nysa z Jastrzębskim Węgiel rekomendować nie trzeba. Otworzy ono oficjalnie nowy sezon 2023/2024 i pokaże je na żywo Polsat Sport. Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle zagra dzień później, ale oprócz biletów na mecz z PGE GIEK Skrą Bełchatów, można będzie nabyć coś jeszcze. 

 

 

W Hali Nysa już na starcie rozgrywek zamelduje się aktualny mistrz Polski. Nysian generalnie czeka atomowe otwarcie. Trzeba bowiem dodać, że już w najbliższy wtorek formę ekipy Daniela Plińskiego sprawdzi w derbach Opolszczyzny ZAKSA właśnie.

 

 

Siódmej drużynie z poprzedniego sezonu marzy się zapewne powtórka tej lokaty, najlepszej w historii klubu i występów w polskiej elicie. Latem w jej kadrze doszło do kilku zmian, lecz bilans wyszedł praktycznie na zero. O ruchach transferowych przeczytać można poniżej.

 

PSG Stal Nysa ma już “pakę” na nowy sezon. Jest moc!

 

Pełna Kadra PSG Stal Nysa 2023/2024

 

Cele “Trójkolorowych” na najbliższe miesiące można wyczytać między wierszami. To będzie wyprawa po “całość”. – Czeka nas na pewno bardzo trudny sezon. Przede wszystkim pod względem intensywności rozgrywania spotkań w poszczególnych rozgrywkach, ale będziemy na to przygotowani – deklaruje dla Radia Opole Piotr Szpaczek, prezes klubu.

 

Oprócz spraw sportowych, już przy okazji pierwszego starcia w Hali Azoty (21 października, godz 14.45), nabyć będzie można coś ekstra. Klub zapowiedział prawdziwą gratkę dla kibiców, którym stać się może “Niezbędnik ZAKSIAKA“.

 

Wydawnictwo kosztuje jedyne 19,90, a zawierać będzie wszystko to, w co fan drużyny powinie zostać wyposażony. Miejsce dla kolekcjonerów autografów oraz wielki plakat klubowego mistrza Europy – to jest prawdziwa bomba!

 

 

Pełna Kadra Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2023/2024