Time-Out w Uni Opole. Luther oraz Tom i Jerry na początek

Time-Out w Uni Opole. Luther oraz Tom i Jerry na początek

W bardzo dobrej atmosferze przebiegają przygotowania do nowego sezonu w obozie Uni Opole. Klub pochwalił się świeżutką fotorelacją z ostatnich zajęć, a my łykamy materiał  jak przysłowiowe pelikany.

 

Nie da się ukryć, że na naszych łamach główną rolę pełnią rożnych poziomów futboliści. Kto, jak nie “Wilczyce z Opola” stanowić mogą dla nich przeciwwagę!? Kadry łapiemy i podajemy dalej, korzystając przy okazji z kobiecego złagodzenia obyczajów.

 

 

 

 

Tym razem nic nie będzie o siatkówce, o punktach, setach i meczach. Klub naszego reprezentanta w Tauron Lidze na polu PR-owym poruszać się zaczął całkiem swobodnie i rozpoczął “luzacki” cykl Time-Out. Na pierwszy ogień poszła Adriana Adamek.

 

 

Luther, jako najlepszy serial? Zaimponowała nam pani kapitan (teraz mówią kapitanka) tym wyborem. Bez namysłu. na gorąco, jak to “na czasie”… Toma i Jerry jako ulubioną bajkę z dzieciństwa wskazała z kolei Katarzyna Połeć.

 

 

A to dopiero początek, i będzie więcej. Oczywiście w social mediach Uni, wieczorkami, dla pełnego odstresowania trudów dnia codziennego. Obserwować!