Trzech zawodników Po-Ra-Wia Większyce pojedzie na mistrzostwa Europy

Trzech zawodników Po-Ra-Wia Większyce pojedzie na mistrzostwa Europy

Przekłamania absolutnie nie ma. Bartosz Borowiec, Tymoteusz Wojdanowski oraz Dawid Kaciuba, już za miesiąc wystąpią na mistrzostwach Europy. W dniach 5-10 września w rumuńskiej Oradei rozegrany zostanie finałowy turniej EMF Champions League. Tak, i oni mają szansę w nim wystąpić

 

Zawodnicy czwartoligowego Po-Ra-Wia Większyce reprezentować będą Polską Federację Minifutbolu, a wystartują w barwach Firma ZK Grzybowice Zabrze. Drużyna ta zdobyła najpierw tytuł mistrza Katowic w “lidze szóstek” i wystartowała w Mistrzostwach Polski Superliga6 2023, które w lipcu zostały rozegrane w Warszawie.

 

 

Zabrzanie przez turniej przeszli jak burza i po wygranej 3:0 z eXc Mobile Ochota Warszawa, stanęli na najwyższym stopniu podium krajowego czempionatu, uzyskując tym samym przepustkę do europejskich wojaży. Obecność “naszych” w składzie ekipy z Grzybowic Zabrza dziwić nie może.

 

Browiec jest wychowankiem MSPN Górnika Zabrze, podobnie zresztą jak Wojdanowski. Kaciuba z kolei swoje pierwsze piłkarskie kroki stawiał w Zaborzu Zabrze. No cóż. “Połamania” Pany!