Wojciech Żaliński dalej z ZAKSĄ

Wojciech Żaliński dalej z ZAKSĄ

Dwa lata i pięć najwyższych siatkarskich tytułów. Takim dorobkiem pochwalić się może Wojciech Żaliński, który przedłużył umowę o współpracy z Grupą Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle na kolejny sezon, już trzeci z rzędu. 

 

 

Doświadczony 35-letni przyjmujący wraz z “Trójkolorowymi” triumfował dwa razy w Lidze Mistrzów Europy, tyleż samo razy wywalczył Puchar Polski, zaś przed rokiem wraz z drużyną świętował swoje pierwsze w karierze mistrzostwo Polski.

 

– Ostatnie dwa sezony były najlepszym okresem z całej mojej siatkarskiej przygody. Emocje, których doznałem będąc członkiem Grupy Azoty ZAKSY Kędzierzyn-Koźle są nie do opisania, wspomnienia z tych wspaniałych momentów będą mi towarzyszyły do końca życia. Kiedy pojawiła się możliwość kontynuowania naszej współpracy, nie zastanawiałem się zbyt długo i zdecydowałem na spędzenie kolejnego sezonu w Kędzierzynie-Koźlu – mówi zawodnik dla klubowej strony ZAKSY.

 

Wcześniej nowe kontrakty na następny rok parafowali przy Mostowej: Bartosz Bednorz, Bartłomiej Kluth, Dawid Smith, Erik Shoji oraz Dmytro Paszycki.