“Zemsta” Kucharskiego. Widzew wygrał w Opolu z Dremanem Futsal

“Zemsta” Kucharskiego. Widzew wygrał w Opolu z Dremanem Futsal

Sportowe szlaki czasami się krzyżują. Dreman Futsal Opole-Komprachcice podejmował w trzecią niedzielę listopada Widzewa Łódź. W Stegu Arenie opolan pogrążył był zawodnik “Tygrysów” – Kamil Kucharski. 

 

Pierwszoplanowa postać – wtedy w kadrze Jarosława Patałucha – dwa razy wyciągała “miasto włókniarzy” na prowadzenie, a za drugim razem przypieczętowała zwycięstwo gości.

 

Generalnie obie ekipy stoczyły bardzo wyrównane zawody. Trudno się temu dziwić. Widzewiacy to już teraz sąsiedzi  z Dremanem w tabeli FOGO Futsal Ekstraklasy, odpowiednio na miejscach 5 i 6.

 

W niedzielny wieczór jako pierwszy do tanga zaprosił Felipe Deyvisson O MaaGoo, który trafił do siatki po rzucie rożnym podawanym przez Marka Bugańskiego. Radość z takiego obrotu sprawy trwała zaledwie 120 sekund.

 

Wtedy to mierzonym uderzeniem na długi słupek popisał się Daniel Krawczyk, i tak to się do przerwy skończyło. Po zmianie stron, cały na biało wjechał popularny “Kuchar”. W 22 minucie wyłuskał piłkę i wygrał pojedynek sam na sam z Dawidem Lachem.

 

10 minut przed końcem spektaklu, po asyście Jeffersona Ortizqa, kiwnął Lacha i zdobył drugiego – zamykającego wynik gola. W tak zwanym międzyczasie ludzie Toniego Corredery odrobili stratę za sprawą akcji na lewej stronie Denysa Blanka. To jednak Kucharski przejdzie do historii jako pogromca swojego byłego klubu.

 

Dreman Futsal Opole Komprachcice – Widzew Łódź 2:3 (1:1)

Bramki:  Felipe O MaGoo 14, Denys Blank 23 – Daniel Krawczyk 16, Kamil Kucharski 22, 29