Jeszcze zawyją motory przy Wschodniej 2. Na finał mistrzostw Europy par, marsz!

Jeszcze zawyją motory przy Wschodniej 2. Na finał mistrzostw Europy par, marsz!

I to będzie tak naprawdę godne pożegnanie z żużlowymi wyścigami w tym roku. Już w najbliższą niedzielę (1 października) przy Wschodniej 2 jeszcze raz zawyją motory. W arenie Kolejarza Opole w European Pairs Speedway Championship Final 2023, ścigać się będą zawodnicy z Danii, Finlandii, Łotwy, Słowenii, Wielkiej Brytanii oraz Włoch.

 

Bilety na te niezwykle atrakcyjnie zapowiadające się zawody, są dostępne na stronie bilety.speedwayevents.pl oraz w serwisie ebilet.pl. Ale nie tylko. Wejściówki na finał par nabyć można także osobiście, w klubowym Sklepiku Kibica. Oto ich ceny.

 

 

Na opolskim torze biało-czerwonych reprezentować będą: Przemysław Pawlicki i Szymon Woźniak oraz w roli rezerwowego, Mateusz Cierniak. Kibice obejrzą 21 biegów, systemem każdy z każdym. Ostateczna klasyfikacja zostanie ustalona na podstawie sumy punktów.

 

W Opolu zaprezentują się także doskonale znani z tego miejsca żużlowcy. Należeć będzie podpora “Kolejarzy” ostatniego sezonu, Anglik Adam Ellis, Duńczyk Mads Hansen – w Kolejarzu w latach 2018-2021 oraz wspomniany Woźniak – gość w naszej drużynie w roku 2013.

 

Pełna lista startowa dostępna jest na stronie speedwayevents.pl, jednego z organizatorów wydarzenia. Ci, którzy nie będą mieli okazji przeżywać wyścigów na miejscu, obejrzeć sobie będą mogli transmisję w serwisie YouTube.