Andriej Kurdiaszow jest poważnie chory. Każdy może pomóc żużlowcowi Kolejarza Opole

Andriej Kurdiaszow jest poważnie chory. Każdy może pomóc żużlowcowi Kolejarza Opole

Potrzebny jest lek o nazwie cemiplimab. To celowany specyfik w walce z nowotworem, na którego choruje żużlowiec Kolejarza Opole, Andriej Kurdiaszow. Wsparcie i zbiórkę na jego zakup zorganizowała menadżerka zawodnika, Aneta Kuźniar.

 

Andriej to wspaniały człowiek i trzeba zrobić wszystko, co możliwe, aby pomóc mu w powrocie do zdrowia. Jako opolski klub zrobimy tyle, co w naszej mocy, aby tylko pomóc. Sport to jest tylko sport. Raz można wygrać, raz przegrać. To tak naprawdę rozrywka. My jako środowisko powinniśmy robić wszystko, aby pomagać tym, którzy na torze nam tej rozrywki dostarczają, a później oni sami potrzebują naszej pomocy. Historia Andrieja mną i innymi osobami związanymi z naszym klubem mocno wstrząsnęła. Pomoc jest mu konieczna i tyle. Życzymy mu jak najszybszego powrotu do zdrowia i jak powiedziałem, zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby mu pomóc. Kibiców serdecznie zachęcam do pomocy i wpłat dla Andrieja. Nie zapominajmy też o tym, ile Andriej zrobił jako doskonały zawodnik dla naszego klubu – apeluje prezes Kolejarza, Zygmunt Dziemba.

 

O dokonaniach rosyjskiego żużlowca i jego przebiegu kariery nie ma w tej chwili sensu pisać, gdyż nie punkty się liczą, tylko życie. Przyłączamy się do tej akcji. Na stronie zrzutka.pl pieniądze można wpłacać posługując się tym oto adresem: https://zrzutka.pl/pomozmy-andriejowi-kudriaszowowi-zuzlowiec-walczy-o-zycie. Do dzieła!