Do ekstraklasy Gredara cudowny comeback

Do ekstraklasy Gredara cudowny comeback

Opolskie w najbliższym sezonie Statscore Futsal Ekstraklasy będzie miało znów dwóch reprezentantów. Do Dremana Opole-Komprachcice Futsal Teamu, który utrzymał się własnymi siłami, dołączył spadkowicz z najwyższego miejsca, Gredar Fit-Morning Brzeg.

 

Stało się tak, ponieważ 6. zespół poprzedniego sezonu, Orzeł-Jelcz Laskowice, dał sobie spokój z bieganiem za piłką po parkiecie. Organizator rozgrywek przyznał właśnie licencję brzeżanom i mogą oni zawiązywać ekipę na nową edycję. Z tym kłopotów być nie powinno. Jak zadeklarował prezes klubu Robert Gorazdowski, niemal komplet piłkarzy wytrzymał ciśnienie i nadal występować będą pod niezmienionym szyldem.

 

Jakby tego było mało, to w Brzegu zameldowało się dwóch graczy wycofanego właśnie Orła – Kacper Kędra i Damian Makowski. W kadrze występy potwierdzili już: Sebastian Kozina, Jakub Budych, Przemysław Matejko, Kamil Kucharski, Jose Pepo Gutierrez, Jan Rojek, Dawid Witek, Michał Grochowski, Paweł Synowiec oraz Paweł Boczarski. Na „świętą wojnę” z Dremanem więc czas, ponieważ oba opolskie kluby mają sobie zawsze coś do udowodnienia.

 

Fot. opolskienews.pl