Jest lista startowa i bilety na Złoty Kask. Będzie też dodatkowa impreza przy W2

Jest lista startowa i bilety na Złoty Kask. Będzie też dodatkowa impreza przy W2

Fani “czarnego sportu” zaopatrzyć się już mogą w wejściówki na finał Złotego Kasku, Memoriał im. Jerzego Szczakiela, który w drugi dzień Wielkanocy odbędzie się przy Wschodniej 2. W tegorocznej imprezie weźmie udział ścisła krajowa czołówka.

 

10 kwietnia, czyli w prima aprillis, na opolskim torze zobaczymy przede wszystkim obrońcę tytułu, trzykrotnego zdobywcę “Kasku” i aktualnego mistrza świata – Bartosza Zmarzlika. Wśród 16 żużlowców są tak znani zawodnicy jak Jarosław Hampel, Janusz Kołodziej, Maciej Jankowski czy Dominik Hubera i Patryk Dudek. Co dwaj ostatni stanęli na podium przed rokiem.

 

 

Kolejarz Opole poinformował także o przyznaniu mu organizacji jednego z turniejów eliminacyjnych indywidualnych mistrzostw Polski na żużlu. Odbędzie się on 27 kwietnia, oczywiście przy Wschodniej 2, a na szczegóły wydarzenia musimy jeszcze chwilkę poczekać.

 

Bilety na Złoty Kask kupić można w internecie posługując się następującymi odnośnikami: https://www.ebilet.pl/sport/sporty-motorowe/zuzel-memorial oraz https://www.ebilet.pl/sport/sporty-motorowe/zuzel-memorial.