Kolejarz charytatywnie dla Kurdiaszowa. Specjalny turniej już 23 lipca

Kolejarz charytatywnie dla Kurdiaszowa. Specjalny turniej już 23 lipca

Dziś swoje urodziny obchodzi Andriej Kurdiaszow, rosyjski żużlowiec z polskim obywatelstwem, były zawodnik Kolejarza Opole. To znakomita okazja, by zaprosić na charytatywny turniej, z którego przychody zostaną przekazane na jego leczenie.

 

 

Kurdiaszow od dłuższego czasu zmaga się z rakiem płaskonabłonkowym skóry, w związku z czym zmuszony był zawiesić uprawianie sportu. Do opolskiego klubu dołączył w 2021 roku i został jednym z liderów drużyny. Wcześniej reprezentował barwy Wandy Kraków, GKM-u Grudziądz, KMŻ-u Lublin, Polonii Bydgoszcz, Orła Łódź i Startu Gniezno.

 

Przy Wschodniej 2, 23 lipca, Kolejarz zorganizuje specjalne zawody, których głównym celem będzie pomoc żużlowcowi. W turnieju “Drużyna Andrieja” zmierzy się towarzysko ze Spartą Wrocław. Na tę chwilę swój udział w wydarzeniu potwierdzili tacy zawodnicy jak: Emil Sajfutdinow, Janusz Kołodziej, Andrzej Lebiediew, Robert Chmiel, Adam Ellis i Oskar Polis. To reprezentacja dla Andrieja. Po stronie Sparty swoją obecność zapowiedział już Artiom Łaguta.

 

 

Wejściówki na to wyjątkowe spotkanie nabyć można poprzez tę oto witrynę: https://sportowebilety.pl/opole-ts-kolejarz-opole-mecz-charytatywny-dla-andrieja-kudriaszowa/wydarzenie/39619.

 

Andriejowi można cały czas pomagać na stronie zrzutka.pl: https://zrzutka.pl/pomozmy-andriejowi-kudriaszowowi-zuzlowiec-walczy-o-zycie.