Opolscy zapaśnicy królowali na Olimpiadzie

W dalekich Suwałkach odbyła się XXVIII Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Sportach Halowych, w której udział wzięły dwa zapaśnicze kluby z Opolszczyzny. Jak zwykle klasą dla siebie byli młodzianie Orła Namysłów, którzy wywalczyli 1. miejsce w klasyfikacji generalnej klubów w stylu wolnym.

Klub ten tak pięknie opisał swoje występy i oczywiście sukcesy, że po prostu odsyłamy do samego źródła.

To jednak nie wszystko. Na Podlasiu startowały także zawodniczki Zapaśniczego Klubu Sportowego w Gogolinie i także stanęły na podium. Złoty medal w stylu wolnym do 48 kg. dla Jessici Wróbel oraz srebrny dla Karoliny Jaworskiej do 73 kg., to znakomity wynik. Gogolinianki w klasyfikacji drużynowej uplasowały się na 4. miejscu wśród… 56 uczestników!