Piękna partnerka obrońcy Odry Opole. Imponuje figurą i dba o formę innych!

Piękna partnerka obrońcy Odry Opole. Imponuje figurą i dba o formę innych!

Tak wyrzeźbionego ciała Adrianie Kubiak może pozazdrościć niejedna WAGs. Godziny spędzone na opolskiej siłowni dają doskonałe efekty. W karierze instruktorki fitness swoją partnerkę wspiera Jakub Szrek, prawy defensor niebiesko-czerwonych. Szczęśliwa para od niedawna jest zaręczona.

 

Adriana to magister fizjoterapii. Jak sama podkreśla jej podopieczni mogą „liczyć na bezpieczne, zindywidualizowane treningi”. Trenerka regularnie poprawia też swoje kwalifikacje. Regularnie dzieli się też swoimi przemyśleniami na temat treningu.

 

Ładne ciało powinno być skutkiem ubocznym miłości do samych siebie bo jeśli się kochamy to
dbamy o odpowiednie odżywanie, higienę snu i prawidłowo dobieramy ćwiczenia. Nie zapominamy o
odnowie biologicznej po aktywności fizyczne a przede wszystkim wiemy jak istotne jest zdrowie
psychiczne – zdradza sekret długowieczności Adriana.

 

 

Ada wie co mówi. A efektami własnego treningu daje najlepszy przykład doskonałej formy i idealnie wyrzeźbionej sylwetki.

 

 

Adriana Kubiak to partnerka Jakuba Szreka, prawego obrońcy Odry Opole, który dołączył do klubu w sierpniu 2020 roku. W brawach niebiesko-czerwonych rozegrał 24 spotkania strzelając 1 gola. Reprezentując pierwszoligowca z Opola zaliczył na murawie 1400 minut gry. Para od jesieni 2022 roku jest zaręczona.

 

 

 

Kto wie, być może na opolskim podwórku futbolowym obserwujemy narodziny nowych Anny i Roberta Lewandowskich. Jedno jest pewne – o trzymanie diety i formę Jakuba Szreka kibice Odry mogą być spokojni.