Dreman wypunktował ousidera

Dreman wypunktował ousidera

Po emocjonującym spotkaniu nasze Tygrysy zapewniły sobie powrót do domu w szampańskim nastroju, a nam zdecydowanie przyjemniejszy sobotni wieczór! Pierwszą połowę siedzieliśmy jeszcze jak na szpilkach, ale druga była już zdecydowanie lepsza, wymuszając na AZS UG Futsal grę w przewadze – fetował wygraną 5:2 w Gdańsku Facebook Dreamana Futsal Opole Komprachcice.

 

Daleki wyjazd nad Bałtyk na marne nie poszedł, ale do tego ogródka radości wypada wrzucić kamyczek, ale bardzo mały. Otóż gospodarze to ostatnia w tabeli drużyna, która zgromadziła zaledwie 9 punktów. Przy 43 naszej ekipy, to jakby dwa futsalowe światy. Mało tego, ekipa Jarosława Patałucha zanim pokazała przepaść w ligowej klasyfikacji, bardzo się na wybrzeżu męczyła. I teraz uwaga – miała do tego prawo.

 

Otóż gdańszczanie to sensacyjny półfinalista futsal Pucharu Polski, który wyeliminował z tych rozgrywek Legię Warszawa. Objęli zresztą prowadzenie w tym spotkaniu, ale jeszcze do przerwy bałagan na parkiecie posprzątali Tomasz Lutecki, Siergiej Fil i Andre Luiz. W drugiej połowie także były kłopoty, tyle że przejściowe. Gry w przewadze miejscowi nie wykorzystali i kiedy Krzysztof Elsner trafił na 4:1, a Lutecki na 5:1, było praktycznie po herbacie.

 

(Pelek)