Gredar dalej na zwycięskim szlaku

Michał Grochowski, Kacper Kędra i Dawid Witek rozpracowali silną ekipę AZS-u Uniwersytet Warszawski Darkomp Wilanów i po wygranej 3:1, Gredar Fit-Morning Brzeg oddalił się od strefy spadkowej już na pięć punktów.

W brzeskiej hali oglądaliśmy pokaz niemocy gości, przy bardzo skutecznej postawie gospodarzy (gole w 6, 17 i 36 minucie). Zdołali oni odpowiedzieć tylko raz, kiedy trzy minuty przed końcem do siatki trafił Denys Lifanov. Rywal był naprawdę mocny, o czym świadczy 7:2 z Gredarem w połowie października.

Trzecie zwycięstwo brzeżan z rzędu to dobry prognostyk przed następnym spotkaniem. Będą to wyjazdowe zawody za przysłowiowe sześć punktów, z LSSS-em Team Lębork. Gospodarze meczu, który rozegrany zostanie 27 marca, mają 23 punkty, Gredar ugrał już 22 oczka.