“Konstruktorzy” w swojej hali złapali “Tygrysy”

Dreman Futsal Opole-Komprachciece już po trzech minutach tańców w Lubawie przegrywał 0:3. Dla miejscowego Constractu dwa razy trafił Jakub Raszkowski i Hiszpan Sebastian Vargas Otero.

W futsalu akurat taki rezultat znaczy niewiele. W tej części gry ten sam Raszkowski w pechowej jak się okazało 13 minucie zaliczył samobója. Cztery minuty wcześniej gola na 3:1 zdobył Tomasz Czech, więc załoga Jarosława Patałucha znów była w grze.

Kolejna bramka dla “Konstruktorów” padła równo z upływem dwóch kwadransów, a następna 120 sekund przed końcem zwodów. Obie zdobył Brazylijczyk Adriano Lemos Da Silva. Przedzielił je kolumbijski “Tygrys” Brayan Nicolas Parra.

Wydarzyło się to w 36 minucie, kiedy goście goniąc wynik postawili wszystko na jedną kartę i nadziali się na odpowiedzi rywala. Constract jest wiceliderem Futsal Ekstraklasy, opolanie trzymają szósty plac.