Nelly Sprancel ze złotym medalem Pucharu Polski w karate

W Grodzisku Mazowieckim odbył II Puchar Polski Dzieci i Młodzików w Karate WKF. Na najwyższym stopniu podium stanęła zawodniczka Klubu Karate Nidan z Zawadzkiego.

W zawodach uczestniczyło 61 klubów, które reprezentowało ponad 600 młodych karateków z całej Polski. Nidan posłał na nią turniej siedmiu przedstawicieli w składzie: Nelly Sprancel, Liliana Pacanowska, Radosław Zygmund, Aron Konieczny, Marta Sprancel, Ilona Koperska oraz Waleria Grejner.

Na najwyższym stopniu podium stanęła Nelly Sprancel. Podopieczna trenera Dariusza Sworenia złoto wywalczyła w indywidualnej kategorii do 35 kg kumite, U-10 dziewcząt. Pozostali opolscy reprezentanci medali nie pozyskali,ale z pewnością było to dla nich bardzo cenne doświadczenie.