Niezłe lanie! Dreman zbił “Diabły” na kwaśne jabłko

Niedzielne starcie Dremana Futsal Opole-Komprachcice z Red Devils Chojnice, jak to się mówi, było bez historii. Jeśli taka była, to napisało ją siedem goli gospodarzy, którzy rozgromili popularne “Diabły”.

“Tygrysy” ciągnął absolutny numer jeden na parkiecie – Kolumbijczyk Nicolas Bryan Parra Toloza. To on w 15 i 16 minucie wyprowadził gospodarzy na trzy bramkowe prowadzenie, gdyż strzeleckie popisy zainicjował w 11 minucie Felipe O Magoo.

Wynik 3:0 utrzymał się do przerwy, ale po zmianie stron oblicze widowiska, dodajmy – jednostronnego – się nie zmieniło. Chłopaki Jarosława Patałucha zaaplikowali przybyszom jeszcze cztery gole. W 22 minucie trafił Denys Blank, później przez 4 minuty dwa razy siatę pozdrowił Piotr Czech.

Wszystko zamknął oczywiście “Tolo”, w minucie 32. Dreman w Statscore Futsal Ekstraklasie z jedenastoma punktami zamyka pierwszą ósemkę tabeli.