Odra Opole pokazała się kibicom na Małym Rynku

Odra Opole pokazała się kibicom na Małym Rynku

W obecności najwyższych władz miasta Opola, z udziałem artysty Intruza, który zaśpiewał “Czerwony autobus” oraz jak zwykle z udziałem nieśmiertelnego Antoniego Piechniczka. Na opolskim Małym Rynku Odra Opole pokazała swoją nową koncepcję na najbliższe rozgrywki w Fortuna 1. Lidze.

 

 

Niebiesko-czerwoni na inaugurację sezonu 2023/2024 zmierzą się ze Stalą Rzeszów. W najbliższy poniedziałek w okolicach godziny 20.00 przekonamy się jak przygotowany do batalii jest zespół Adama Noconia. Odpowiedzialni za jego realizację stali się oczywiście głównymi aktorami piątkowego wieczoru, a to znakomity czas, by przypomnieć letnie ruchy transferowe klubu.

 

Nowe zasoby ludzkie przy Oleskiej 51 reprezentują: Jakub Antczak i Patryk Waliś (Lech Poznań), Józef Burta (Śląsk Wrocław), Michał Surzyn (Sandecja Nowy Sącz), Jiri Piroch (Dukla Praga) i Adrian Porzycki (Arka Gdynia).

 

W Odrze w nowym sezonie nie zagrają: Oskar Paprzycki (Chojniczanka Chojnice), Błażej Sapielak (Wieczysta Kraków), Maksymilian Pingot (Lech Poznań), Antoni Klimek (Widzew Łódź), Mikołaj Łabojko (Arka Gdynia), Bartosz Guzdek (Miedź Legnica), Michal Klec (Garbarnia Kraków) oraz Konrad Kostrzycki (szuka klubu).

 

Na scenie pojawili się także młodzieżowcy “Oderki”, zatańczyły piękne dziewczyny i uhonorowani zostali sponsorzy klubu. Nie obyło się rzecz jasna bez przemówień VIP-ów imprezy. Kulminacyjny moment prezentacji zaburzyły intensywne opady deszczu, ale cóż, Amfiteatr niedaleko, więc i tej tradycji stało się zadość.