Śląsk zamienili na Ruch. Jest korekta w sparingowym planie Odry, ale w kadrze też

Śląsk zamienili na Ruch. Jest korekta w sparingowym planie Odry, ale w kadrze też

Drużyna naszego pierwszoligowca sposobi się już do otwierającego letni plan przygotowań meczu kontrolnego z Widzewem Łódź. Pierwotnie zakładano, że sparingi Odry Opole sposobiące drużynę do nowego sezonu, rozegrane zostaną w komplecie na wyjazdach.

 

Odra Opole odkryła plan przygotowań do nowego sezonu

 

Klub poinformował właśnie, że test-mecz ze Śląskiem Wrocław, który te potyczki miał zakończyć, nie odbędzie się. Na próbę generalną niebiesko-czerwonych przed startem nowego sezonu w Fortuna 1. Lidze zaproszeni zostali futboliści Ruchu Chorzów, beniaminka PKO Ekstraklasy.

 

 

Dobrą wiadomością jest z pewnością fakt, że spotkanie rozegrane zostanie na Oleskiej 51, 15 lipca. Jak już tutaj informowaliśmy, nie wystąpią w nim Maksymilian Pingot, Bartosz Guzdek i Antoni Klimek, którzy definitywnie pożegnali się z Opolem.

 

Nowego pracodawcy szukać już też może management Mikołaja Łabojki, który do zespołu dołączył latem ubiegłego roku na zasadzie kontraktu czasowego z Arki Gdynia. Ze sporym zadowoleniem kibice”Oderki” przyjęli z kolei comeback Michała Surzyna.

 

 

Utalentowany młodzieżowiec, a tym bardziej “swojak”,  zawsze będzie w cenie. Surzyn poziomu rozgrywkowego nie zmienia i jest przypuszczenie, że #WRYTMIEODRY tańczył będzie częściej niż w Sandecji Nowy Sącz, której to barwy ostatnio reprezentował będąc na wypożyczeniu z… Jagiellonii Białystok.