Uni Opole zdemolowane w Łodzi

Trwa fatalna passa siatkarek Uni Opole. Przegrana w Łodzi z faworyzowanym ŁKS-em Commercecon była już czwartą z rzędu. Jakby tego było mało, gospodynie w czwartym secie niemiłosiernie opolanki oklepały.

Ostatnia, czwarta partia meczu, skończyła się prawdziwym pogromem – 25:6! Nic nie wskazywało na to, że dziewczyny Nicoli Vettoriego tak dadzą się zmiażdżyć. W łódzkiej hali toczyły bowiem całkiem porządne zawody. Wygrały drugiego seta 25:23, zaś pierwszy i trzeci oddały do 21 i 22, cały czas będąc pod grą i prowadząc wymianę punkt za punkt.

Łodzianki także podtrzymały passę, tyle że wygranych. W ostatnim przed Unią spotkaniu ograły nawet aktualne mistrzynie Polski – Chemika Police. Zresztą, nie kłamie też tabela Tauron Ligi. ŁKS zgromadził już 37 punktów i jest na miejscu czwartym. Uni zatrzymały się na 21 oczkach i plasują się na pozycji dziewiątej.