Witajcie na WhatsAppie! Bongo Futsal Niemodlin potrafi w “marketingi”

Witajcie na WhatsAppie! Bongo Futsal Niemodlin potrafi w “marketingi”

Nowy sezon w 2. Lidze Futsalu wystartuje dopiero 5 listopada. Nasz w niej reprezentant jednak nie próżnuje i już szykuje się na przyjęcie wyzwania. Tym razem nie chodzi o sprawy stricte sportowe, a o poprawę komunikacji medialnej. Bongo Futsal Niemodlin zaprasza na WhatsAppa!

 

Tak się złożyło, że w polskiej futsalowej batalii Opolszczyzna ma swoich przedstawicieli na każdym poziomie rozgrywkowym. Bongo jest piłkarsko najniżej, bowiem w 1 lidze walczy ASG Stanley Futsal Team Brzeg, a w ekstraklasie Dreman Futsal Opole Komprachcice.

 

Tyle, że Bongo całkiem nieźle porusza się w obszarze marketingu i PR-u. Wprowadzenie się do popularnego komunikatora ma przynieść tylko zyski. Jakie? Prezes klubu Michał Winsze nie ma wątpliwości, że to właściwy – i co tu dużo mówić – odważny ruch.

 

Młodzież szuka nowych rozwiązań i form komunikacji, wiec wychodzimy naprzeciw tym oczekiwaniom. W naszej grupie pojawiać się będą krótkie materiały, które w większości nie będą dostępne w social mediach, na naszym Facebook-u. Liczymy na większą i bardziej bezpośrednią interakcję kibica z zawodnikami – wyjaśnia. 

 

Konto Bongo Niemodlin Info już działa. Wbić się tam można stosując specjalnie wygenerowany kod QR. “Materiały zza kulis” – brzmi to naprawdę zachęcająco. – Dołączyć do nas może absolutnie każdy i bardzo do tego zachęcamy, aby zbliżyć kibiców do klubu. Chcemy też docierać do jak największej rzeszy ludzi. Nie wszyscy korzystają z Facebooka, a poza tym nawet jeśli korzystają, to przy natłoku wszelakich informacji, często gdzieś może im uciec informacja z Bongo – precyzuje Winsze.

 

 

 

Niemodlińscy futsaliści w nową kampanię wejdą domowym spotkaniem z Akademią Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice. Grania wiele nie będzie, gdyż do rywalizacji przystąpi zaledwie sześc zespołów, ale nagroda w postaci awansu do 1. Ligi Futsalu dla zwycięzcy grupy III wygląda na zacną. Na WhattsAppie Bongo powinno być o tym najszybciej!