Zadyma w Starowicach. Prezes został trenerem!

Zadyma w Starowicach. Prezes został trenerem!

To, że trenerzy czasami na siebie „nafukają”, to rzec można sprawa naturalna. Futbol to nie gra w szachy przecież. Coacha czwartoligowego LZS-u Starowice sędzia, który prowadził ich zawody z Fortuną Głogówek Głogówek, wyrzucił w ostatnią sobotę z ławki, i to też się zdarza.

 

Prawdziwy hit przyniósł dopiero wtorkowy poranek. Klub ze Starowic wydał mianowicie następujący komunikat, cytujemy w oryginale dodając trochę interpunkcji: Zawieszonego za czerwoną kartkę trenera zastąpi prezes klubu, Dariusz Gajewski i nie będzie to pierwsze spotkanie w roli trenera, bo warto przypomnieć, że Dariusz Gajewski prowadził już zespół Starowic Dolnych w B klasie i A klasie, i awansował z nimi odpowiednio do A i V ligi!

 

Tym, który zdać musi sprzęt jest Jakub Reil. To tak dla porządku, a całą zadymę ze wspomnianego wyżej spotkania obejrzeć można tutaj (oglądać od 6 minuty). Sytuacja jest „zajefajna”. To tak, jakby na przykład Tomasz Lisiński w Odrze Opole, ciągnął team za zwolnionego Dietmara Brehmera, a Zbigniew Boniek przejął pałeczkę biało-czerwonych po nieudanym podejściu Paula Sousy. Nad wszystkim czuwa gospodarz domu! Jakie to proste.

 

Skrót meczu: 

 

Fot. opolskienews.pl