Odra stawia na “Czaplę”, czyli na swoich

Odra stawia na “Czaplę”, czyli na swoich

Czapla” ma już 28 lat na karku, ale jest pewne, że do „trzydziechy”, kopać będzie piłkę przy Oleskiej 51. Dawid Czapliński, gdyż o nim mowa, to bezsprzecznie jeden z największych opolskich talentów piłkarskich ostatnich lat. Miał już nawet fotkę z jednym z braci Żewłakowów, Michałem, wtedy managerem – tak, tak – Legii Warszawa!

 

Dawid miał wtedy 22 lata i był na etapie wciągania wszystkich boisk opolskiej piłki, przy okazji bezsensownie się po nich tułając i robiąc sobie jaja z wszystkich, którzy próbowali odebrać mu piłkę. Oczywiście transfer stulecia do klubu z Łazienkowskiej spalił na panewce, podobnie jak wiele prób wyeksportowania Dawida poza województwo.

 

Tymczasem związał się na dłużej z Odrą Opole i podpisał nowy kontrakt. To dobrze, że nad głową – naprawdę – bardzo ciekawego napastnika, pracują dziś specjaliści naszego największego futbolowego klubu. Świetnie też, że stawiają na swoich, nawet wtedy, kiedy ci swoje najlepsze lata mają już za sobą, ale kto to tam wie? Jak Czapliński „odpali”, to zobaczycie!

 

Fot. opolskienews.pl