ASG Stanley Futsal Team Brzeg pokazał klasę w meczu na szczycie

Bardzo dobre otwarcie rundy rewanżowej zafundowali swoim sympatykom zawodnicy ASG Stanley Futsal Team Brzeg. Drużyna Artura Adasika wygrała we własnej hali z WKS-em Futsal Śląsk Wrocław. Na inaugurację sezonu pomiędzy tymi zespołami padł rezultat 2:2.

Spotkanie było hitem w makroregionalnej grupie III 2 ligi futsalu, zmierzyły się bowiem dwie jej najlepsze ekipy. Królem parkietu został w niedzielę – cały czas wierny brzeskiemu futsalowi – Dawid Witek. Rozgrywający gospodarzy aż cztery razy umieścił piłkę w siatce rywala.

To połowa wszystkich trafień brzeżan w tym meczu. Miejscowi mieli go zresztą pod pełną kontrolą. Już do przerwy prowadzili 5:1 i mimo bardzo wyrównanej i remisowej odsłony numer dwa, ta zaliczka w zupełności wystarczyła do skasowania kompletu punktów i do samodzielnej liderki w tabeli.

ASG Stanley Futsal Team Brzeg – WKS Śląsk Futsal Wrocław 8:4 (5:1)

Bramki: Dawid Witek x4, Patryk Dykus x2, Michał Grochowski, Jose Pepo