Ciekawe wieści z obozu Odry Opole

Ciekawe wieści z obozu Odry Opole

Odra Opole jest nadal aktywna na rynku transferowym. Do drużyny naszego pierwszoligowca dołączył Michał Pawlik, 26-letni pomocnik, który ostatnio występował w innym klubie Fortuna 1. ligi, Chrobrym Głogów.

 

Zawodnik to jednak doświadczony, ponieważ w swoim piłkarskim CV może poszczycić się siedmioma występami w ekstraklasie w barwach Jagiellonii Białystok. Jest to ruch, który ewidentnie ma wypełnić brak po Szymonie Drewniaku, którego kilkanaście dni temu OKS oddał do Górnika Łęczna.

 

Bardzo pozytywną wiadomością jest fakt powołania na zgrupowanie reprezentacji Polski do lat 20 Maksymiliana Tkocza. To perspektywiczny 19-latek z Rybnika, który karierę ma jeszcze przed sobą. Udział w meczach z Włochami i Portugalią w ramach rozgrywek Elite League, może mu tylko pomóc w piłkarskim rozwoju.

 

W kadrze Miłosza Stepińskiego znalazło się 23 zawodników, między innymi z Legii Warszawa, Wisły Kraków, Lechii Gdańsk, czy… Shefield United. Towarzystwo jest więc doborowe. Nasza ekipa zgrupuje się najpierw w Warce, a wspomniane dwa spotkania rozegra – 2 września w Łomży i 7 września w Lizbonie.

 

Fot. opolskienews.pl