Dreman Futsal na piątkę z AZS-em UW Wilanów (skrót)

Swój dorobek punktowy poprawił w ostatnią niedzielę Dreman Futsal Opole Komprachcice i umocnił się na piątym miejscu w tabeli. Nasz reprezentant w FOGO Futsal Ekstraklasie pewnie wypunktował ASZ UW Wilanów. Był to ostatni domowy występ opolan w tym roku.

Gospodarze gola w tym meczu nie stracili, ale i nie wszystkie zdobyli. Dwie minuty przed końcem widowiska załoga Toniego Corredery prowadziła 3:0. Zanim spotkanie się skończyło warszawianie dwa razy wpakowali futsalówkę do własnej siatki.

Przy drugiej “samobramce” spory udział miał Wadym Iwanow. Wszystko oczywiście wskutek naporu miejscowych. Oba samobójcze trafienia przedzielił choćby strzał w słupek Waldemara Soboty.

Już od 3 minuty “Tygrysy” znalazły się z przodu po tym, jak z pola huknął Maksym Pautiak. 7 minut później, tym razem w Komprachcicach, stało już 2:0. Tym razem solową akcją popisał się Sebastian Szadurski, który bił na przeciwległy słupek.

Ten sam zawodnik 4 minuty po zmianie stron dominację miejscowych potwierdził, wykorzystując zmyłkę gości autorstwa Arkadiusza Szypczyńskiego.

Formę Dawida Lacha sprawdzał kilka razy najbardziej wyróżniający się wśród przyjezdnych, czarnoskóry Hiszpan  Moustapha Diakite Djigue, lecz nasz golkiper zachował czyste konto.

DREMAN OPOLE KOMPRACHCICE – AZS UW DARKOMP WILANÓW 5:0 (2:0)

Bramki: Maksym Pautiak 3, Sebastian Szadurski 10, 24, Dawid Wasążnik 32 (s), Jakub Wankiewicz 40 (s)

Skrót spotkania obejrzeć można na stronie organizatora rozgrywek.