Nie ma mocnego na Sokołowskiego. Rośnie zaplecze mistrza kibiców

Nie ma mocnego na Sokołowskiego. Rośnie zaplecze mistrza kibiców

O wyczynach pozasportowych Adama Sokołowskiego donosimy przynajmniej raz w roku. Tym razem kluczborczanin wystartował w imprezie pod nazwą Omnibus Sportowy 2023, która odbyła się w Darłowie.

 

– W takich konkursach startuję już ponad 57 lat. To moja pasja, poświęcam sportowym informacjom dużo czasu. Pytania były bardzo trudne i szczegółowe, więc cieszę się tym bardziej – mówił dla lokalnych mediów Sokołowski, kiedy odbierał kolejne trofeum.

 

Ależ oczywiście, że pan Adam znów nie miał sobie równych i zwyciężył wśród seniorów, z gigantyczną przewagą nad następnym uczestnikiem konkursu. Jego sukcesem pochwalił się już portal miasta Kluczborka, no bo jakże by inaczej, bez wywiadów, autografów, i wizyt w zakładach pracy nie może się obejść.

 

Dodamy tylko, że mistrz polskich kibiców w Darłowie triumfował po raz szósty, to znaczy wygrał wszystkie organizowane tam zawody. Jeszcze lepszą informacją jest ta, że Sokołowski będzie miał komu przekazać pałeczkę. Pierwsze miejsce w rywalizacji młodzieżowców wywalczył Maciej Wójcik, drugie kolega z drużyny, Bartosz Moś.

 

Adam Sokołowski znów bierze wszystko. Mistrz Polski kibiców jest tylko jeden