Odra Opole zagrała kontrolnie z… Odrą Opole

Reprezentanci naszego pierwszwoligowca w ramach tak zwanego roztrenowania, urządzili sobie sparing ze swoimi oficjalnym rezerwami, występującym w 4 lidze opolskiej.

Trener Adam Nocoń mógł już na spokojnie przyjrzeć się bliżej niemalże wszystkim zawodnikom zaplecza. Pierwszy garnitur niebiesko-czerwonych wygrał zatem 4:0, choć wynik jest tu zapewne tylko sprawą wywoławczą.

Jako pierwszy do siatki trafił Rafał Niziołek. Później w teatrze jednego aktora wystąpił ostatni nabytek klubu – Michał Bednarski, który w niecałe 20 minut ustrzelił hat-tricka.

Miał to być ostatni występ futbolistów “Oderki” w tym roku. Okazało się, że zanim będą mogli skupić się na śledzeniu przebiegu mistrzostw świata, trzeba będzie jeszcze raz kontrolnie pokopać.

W najbliższy piątek, 25 listopada, o godzinie 11:30, OKS zagra na wyjeździe z Górnikiem Zabrze. Pierwsze w nowym roku zajęcia zarządzono już na 3 stycznia.

W przerwie pomiędzy spotkaniami na mundialu, można przeanalizować sobie potencjały kadrowe, które w środę pokazały się na Oleskiej.

Odra Opole
(1 połowa): Sapielak – Szrek, Paprzycki, Kędziora, Spychała, Urbańczyk, Wróbel, Mikinic, Łapiński, Klec, Guzdek.
(2 połowa): Wójcik – Szrek, Kamiński, Żemło, Klimek – Niziołek, Łabojko, Nowak, Marzec, Czapliński – Bednarski

Odra II Opole:
(1 połowa): Wójcik – Garbiec, Krysiak, Owsiak, Kowalski, Wienczek, Hreben, Dąbrowski, Dachnowski, Paszkowski (Szkliński 30), Bober.
(2 połowa): Sapielak – Stolarewski (Garbiec 62), Krysiak, Owsiak, Zachorodny – Wienczek (Andruszko 67), Osipiak, Dachnowski, Szkliński, Buniak – Bober (Zawada 67).