Odra zebrała w Zabrzu i może iść na urlop

W już naprawdę ostatnim w tym roku sparingu, Odra Opole przegrała w Zabrzu z Górnikiem 1:4 i ma kolejny materiał do analizy na długie zimowe wieczory.

Dla reprezentanta PKO Ekstraklasy gole strzelali – Szymon Włodarczyk 44, Piotr Krawczyk 47, 81 oraz Lukas Podolski 55. Wynik poprawił z rzutu karnego dwie minuty przed końcem Tomaś Mikinić.

Niebiesko-czerwoni wystąpili w składzie: Dominik Kalinowski –  Mateusz Spychała (58, Jakub Szrek), Łukasz Kędziora, Mateusz Kamiński, Piotr Żemło (65, Tomáš Mikinič), Antoni Klimek (58, Maksymilian Tkocz), Rafał Niziołek (58, Maciej Urbańczyk), 20. Oskar Paprzycki (58, Mikołaj Łabojko), 94. Konrad Nowak (58, Bartosz Guzdek), Mateusz Marzec (58, Michal Klec), Michał Bednarski (46, Dawid Czapliński).

Naszego pierwszoligowca czeka teraz przerwa urlopowa, która potrwa trochę ponad miesiąc. Orkiestrę Adama Noconia na pierwszych po nowym roku zajęciach zobaczymy już 3 stycznia. Cztery dni później zerwie ona kontrolkę meczów sparingowych 2023 i zmierzy się z GKS -em Katowice.