Reprezentant Polski na ratunek Odrze

Reprezentant Polski na ratunek Odrze

Trzy porażki z rzędu, bramkowy bilans 3-8 i ostatnie miejsce w tabeli Fortuna 1. ligi. To ewidentny znak, że coś w drużynie Odry Opole w tym sezonie zdecydowanie nie kontaktuje.

 

Lekiem na całe zło ma być Maciej Makuszewski. 32-letni już pomocnik, pięciokrotny reprezentant Polski, powraca do Ojczyzny po występach za granicą w Leiknir Reykjavík.

 

– Maciej Makuszewski wraca z Islandii. W poniedziałek testy medyczne w Odrze Opole. Dwuletni kontrakt z opcją przedłużenia o rok – taką informację podczas programu “Okno Transferowe” na kanale Meczyki.pl, przekazał dziennikarz, Tomasz Włodarczyk.

 

Popularny “Maku” to kawał polskiej ligowej piłki. Ponieważ zawodnik zszedł w ubiegłym roku z pola widzenia, posiłkujemy się jego CV z najpopularniejszego krajowego portalu o futbolu: http://www.90minut.pl/kariera.php?id=9300.

 

Dodamy tylko, że jego kariera w “narodowej” jednym wielkim pechem stała. Poważna kontuzja więzadeł sprawiła, że długo się rehabilitował i opuścił kadrę Adama Nawałki na Mistrzostwach Świata 2018 w Rosji. Do swojej dawnej dyspozycji już nie wrócił.

 

(Pelek)