Rolniczki dalej w grze o Final Four

Rolniczki dalej w grze o Final Four

Wynik marzeń to nie jest, ale absolutnie nie przekreśla on szans “Rolniczek” na awans do najlepszej czwórki finału mistrzostw Polski w futsalu. Wszystko rozstrzygnie się jeszcze w tym tygodniu (23 lutego) w Poznaniu.

 

Zawodniczki Rolnika B. Głogówek i AZS-u UAM Poznań w sobotę strzeliły tylko po jednym golu, co świadczy dobitnie o tym, że mecz w hali gospodyń był mega wyrównany. Ba! Pierwsze trafienie oglądaliśmy dopiero w 27 minucie, kiedy Nicola Wojtas wykorzystała świetne podanie od Wiktorii Juchno.

 

– Byliśmy w końcu drużyną (Ciekawe co miała na myśli?) i zagraliśmy bardzo dobrze w defensywie i ofensywie. Uważam, że byłyśmy dziś lepsze. Miałyśmy sporo sytuacji i jeśli popracujemy nad skutecznością, to w środę będzie dobrze – mówiła po meczu Nicola.

 

Wyrównanie padło 7 minut po tym, a do raportu meczowego wpisała się Zuzanna Sawicka. Już do końca spotkania trwało przysłowiowe przeciąganie liny i każda z ekip za wszelką cenę chciała to wygrać. Gdyby nie bramkarki, to coś by jeszcze wpadło, ale Andżelika Dąbek i Dominika Dweicka dobrze nasmarowały paluszki.

 

(Pelek)